מעבדת תיקונים


מעבדת תיקונים

ל-MOBS ותק של יותר מ-16 שנה בתיקוני טלפונים סלולריים, בחברה טכנאים מנוסים המסוגלים לתת מענה לכל סוגי התקלות כולל תיקונים דרג ד' ותיקון רכיבים ולוחות. אצלנו אתם בידיים טובות, ואנחנו נדאג לפתור לכם את הבעיה, לתקן את הסלולרי, ולהחזיר אתכם לפעילות תקינה ולנוחות שלכם.

MOBS מתקנת סמאטפונים מכל הסוגים, אייפון, סמסונג גלקסי, אל ג'י, סוני, לנובו, שיאומי, וואווי, וואן פלוס, נוקיה ומכשירים נוספים, החברה מתמחה בעיקר בתיקון טלפונים שמקורם מסין, בעזרת מלאי רכיבים גדול וידע עשיר הטכנאים שלנו יספקו לכם מענה מהיר ומקצועי.

אנו יודעים לטפל בכל סוגי התקלות - תיקוני לוח ורכיבים, תיקוני קורוזיה, תיקון סאונד / אודיו, החלפות מסך על סוגיהם, החלפות סוללה ועוד.

למעבדה יכולות תיקון של טלפונים סלולריים וגם טאבלטים ואייפדים - אנו מובילים את תחום התיקונים לכל סוגי הטאבלטים והאייפדים של אפל, החברה רוכשת רכיבים מקוריים על בסיס קבוע בכדי לספק לכם מענה מקצועי ובמקום באופן מותאם לפי הצורך ולפי סוג התיקון.צריכים לתקן את המכשיר הסלולרי? את הטאבלט? השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.