רמתיים 92, הוד השרון
מעבדת תיקונים לסמארטפונים וטאבלטים
צחי ארז מובייל סטייל 2004 | מעבדת סמארטפון - Mobs
MOBS - מעבדת הסלולר הותיקה בישראל משנת 2004 
דף הבית >> תיקון מסכים
מובייל סטייל, מעבדת סלולר בהוד השרון המעניקה שירות מקצועי ובמחירים אטרקטיביים והוגנים לתיקון מסכים של כל סוגי מכשירי הסלולר והטאבלטים, לרבות: תיקון מסך לאייפון, תיקון מסך גלקסי תיקון מסך LG, תיקון מסך מוטורולה, תיקון מסך Meizu, תיקון מסך HUAWEI ועוד.

בנוסף, אנו מתמחים בתיקון מסכים של כל סוגי הטלפונים הסלולריים הסיניים המיובאים לארץ.

 
איסוף והחזרת מכשיר סלולרי עד שעתיים! מחירים הוגנים! ובדיקה במקום חינם. בחרו את הטלפון הסלולרי שתרצו לתקן ופנו אלינו במהרה.


לשירות לקוחות התקשרו: 09-7465133

תיקון מסכים

תיקון מסך לאייפון
תיקון מסך אייפון וטאבלט של כל הסוגים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך לגלקסי
תיקון מסך גלקסי של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך LG
תיקון מסך LG של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מכשירים סיניים
תיקון מסכים של טלפונים סלולריים מכל הסוגים, במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך HUAWEI
תיקון מסך HUAWEI והחלפת מסכים של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך MEIZU
תיקון מסך Meizu והחלפת מסכים של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך ONE PLUS
תיקון מסך ONE PLUS והחלפת מסכים של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך Lenovo
תיקון מסך LenovoI והחלפת מסכים של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך Nexus
תיקון מסך Nexus והחלפת מסכים של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך ZTE
תיקון מסך ZTE והחלפת מסכים של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך Asus
תיקון מסך Asus והחלפת מסכים של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיקון מסך Xiaomi
תיקון מסך Xiaomi והחלפת מסכים של כל סוגי הטלפונים הסלולריים והטאבלטים במובייל סטייל מעבדת סלולר בהוד השרון. שירות מקצועי ומחירים הוגנים. איסוף והחזרת מכשיר עד שעתיים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

מספר עמודים: 2
 1  2   הבא